GASPA

Gaspa 1976 yılında, Polino Padulano tarafından Otomotiv yedek parçası ticaretini yapmak amacı ile kurulmuştur. 20 yıl içinde sayısı 400’ü aşan yedek parça servis noktaları ile büyük bir satış ağı kurmayı başarmıştır. 1997 yılında İtalyan Stefanelli ile LPG sistemleri konusunda çalışmaya başlayarak, Türkiye genelinde 18 bayi ve 2 şube açmış ve LPG sistemleri satışlarında Türkiye de lider bir kuruluş haline gelmiştir.

2001 yılında GASPA İtalyan Delphi Diavia ile işbirliğine giderek araç üstü klima ve soğutucu imalatına başlamıştır. Gaspa, uluslararası standartlarda ürettiği ürün kalitesi ve üstün hizmet anlayışı ile en kısa sürede Türkiye’nin önde gelen araç üstü klima üreticilerinin arasına girmiştir.

2008 yılında müşterilerin istekleri ve ihtiyaçlarından doğan sarf ve hırdavat malzemesi tedariki ve satışına da başlamıştır. Kısa süre içerisinde Bosch el aletleri, SİA zımpara ürünleri, SEL/EATON hortumlar ve Victaulic hortum kelepçeleri bayiliklerini de alarak ulusal ve uluslararası şirketlerin genel ve özel malzeme ihtiyaçlarını karşılayan ve teknik çözüm ortaklığı sunan bir şirket haline gelmiştir.

Günümüzde başta Rüzgar Enerjisi, Demir Çelik, Makine İmalatı ve Otomotiv sektörleri olmak üzere ülkemizin çeşitli sektörlerinde faaliyet gösteren ve üretim yapan kuruluşlarına teknik çözüm ortaklığı konularında hizmet vermektedir.

Vizyon

Yurt içi ve yurt dışında üretim yapan kuruluşların, genel ve özel malzeme ihtiyaçlarını karşılayan ve teknik çözüm ortaklığı sunan uluslar arası lider bir kuruluş olmak.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyacına göre, standart veya özel tasarlanmış olan ürünleri, en üst kalitede, en iyi hizmet, en uygun fiyat ve zamanında teslimat ile tam müşteri memnuniyeti sağlayarak sunmak ve ürünlerinde katma değer yaratmak.

Hizmet Sektörlerimiz

İmalat Sanayi

Demir Çelik

Otomotiv

Enerji

Marin

Ana Ürünlerimiz

Hortum

Fittings

Zımpara

İş Güvenliği Malzemeleri

Vana

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyazınız Var?

Çözüm Ortaklarımız